BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Trumpikliai maketavimo plokštei

Taigi ar jums neatsibodo trumpikliai, kurie pagaminti is vientisos vielos, po ilgesnio palankstymo lužta viduryje, o per izoliacini vamzdeli nesimato trukęs jis ar ne, sunku kai reikia nestandartinio ilgio, problematiska kai reikia istatyti i maketavimo plokstes (breadbord’o) lizda kai trumpiklio kistukas bent kiek palinkęs. Nenaujiena?

Taip būtent man šios bėdos iškilo kai sudėliojęs visą schema ji man tiesiog neveikė, kol galiausiai tikrinimo metu priėjau išvada, kad reikia trumpilkius pasigaminti pačiam. Tai pradėkime “kepti” trumpiklius.

Mums reikės:

1.izoliacionio termovamzdelio 1mm

2.karpomų kištukų

3.karpomu lizdų (jei gaminsite 2-aji varianta)

4. laido (0,5mm laidininko storis, bendras laido storis 1mm)

1.Variantas:

abejuose galuose kištukai

2.Variantas:

vienam gale lizdas(DIP standarto mikroschemos kojai), kitame kištukas

taigi maniškių trumpikliu ilgis ~10cm viso trumpikliu pasigaminau 40vnt.(10- 2varianto, 30- 1varianto)

ir viskas kainavo apie 2,50LT

Gamybos procesas (1varianto (antrojo analogiskas)):

jau užbaigtas:

Rodyk draugams

Komentarai (4)

  1. [...] Trumpikliai maketavimo plokštei [...]

  2. Gediminas:

    Sveiki , o kur tokį laidą gaminti jumper’iams galima būtu įsigyti ?

  3. betkurioje parduotuveje, kurioje parduodami laidai pvz.: senukuose, ar dar kitur, tai pat elektronikos prekiu parduotuvese Evita: http://evita.lt/?pid=catalogue&action=search&keyword=Laidas+R2+0.5mm%C2%B2+%C5%BEalias%2C+1m.&submit=Ie%C5%A1koti (toki naudojau pats)

  4. neblogai sugalvota, taciau ar verta. is kinijos galima 40graziu laidu nusipirkti uz 3lt o tie karpomi kistukai tai turbut tik tam ir skirti, nes bandziau naudot ant usb asp tai sudas gavosi visi metalai iskrito ir juos panaudojau kaip laidelius schemoje, kadangi ploksciu nedarau, nes yra pigiau nusipirkti uz 3lt 10 pcb ploksciu su skylem ir palituot o kur reikia laidukus pratemt :)

Rašyti komentarą