BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Atnaujintas skyrelis: “Delta robotas”

Tai štai po mėnesio praktiškai nelabai kas ir pasikeitė, tik viska sušpakliavau, sušveičiau ir nudažiau ( išskyrus viršutinį padą). O šiandien (2013-11-30) ruošiausi atsispauzdinti ir gaminti pcb šiam daigtui, bet pasirodo nebeturiu kreidinio popieriaus, net reklaminiu žurnalu niekur neradau, tad ėmiausi kito drbo pradėjau vedžioti laidus, tačiau vel gi kol neturiu pcb negaliu pilnai prasivesti laidų. Na bet geriau bent tiek nei visai nieko, taigi nuotraukos iš šiandieninio darbo:

Matosi, kad kraštai sutvarkyti :)

…..

Skaityti toliau…

Rodyk draugams

Atnaujintas skyrelis: “Delta robotas”

Štai pirmasis video kuri susukau praeita mėnesį:

Taigi kaip matyti…..

Skaityti toliau…

Rodyk draugams

Atnaujintas skyrelis: “CNC STAKLĖS”

Vis labiau artėjant prie užbaigimo darbu reiketu parodyti, ką nuveikiau nuo paskutinio karto, tai: užbaigiau z ašį, pritvirtinau X ašies varikliukus, tačiau baigėsi kampuotis, tai kol kas Y dar pakabės, o jei jau pradėjau apie nepaigtumus beliko be anksciau mineto var. tvirtinimo pasidaryti tiesinio šlifuoklio laikikli, bei pora smulkmenu- susideti visas “smegenis” i dėžutę. Tiesa pamiršau paminėti jog jau pritvirtinau ir ašių ribinius mygtukus- ką labai tingėjosi daryti :D , taciau tai jau padariau. Arba peržiūrėkite video:

…..

Skaityti toliau…

Rodyk draugams

Atnaujintas skyrelis: “CNC STAKLĖS”

Tai štai šiandien pabaigiau tekinti varikliukų ašeles-sriegius ( tekinau su gręžimo staklėmis, ispaudęs 6m sriegi į griebtuvą, o vietoj peilio naudojau 3 dildes), rezultatas matysis filmuke. Jame bus matyt kaip išbandau XY ašis, na kol kas viskas “tik ant snarglių”, kalbant apie laidus, tad geriau peržvelkit kaip paišo piešinuką:

…..

Skaityti toliau…

Rodyk draugams

Atnaujintas skyrelis “Super” LED LEMPA

Taigi, tęsent toliau butent taip atrodo realizuota 2-oji super led lempos versija:


…..
Skaityti toliau…

Rodyk draugams

Naujas Projektas: “Super” LED lempa

Taigi, viena kartą besėdint durbtuvėlėje iš niekur nieko nuo lubu “Pokšt” ir ” nušoko visas šviestuvas ant žemės, visa laimė, kad nesudužo liuminesensinės lempos vamzdžiai, nes būtų tekę pakvepuoti “neskanių” organizmui dujų. Besėdint tamsoje, savaime aisku, kilo mintis:

-Reikia naujo sviestuvo- ,kadangi senasis patapo nelabai naudojamas. Nieko nelaukdamas šoviu į ebay;ų ir pradėjau paięškas led lempų su E27 cokolių, bet pamatęs kai kurių lempu galimybes ir kainas, pasidariau išvada, jog geriau pasidaryti tai pačiam, pasinaudojęs pele, nusipirkau is kiniečio 100vnt. 10mm 10000mcd led’ų net uz visus 8,32LT su atsiuntimu į Lietuvą :D . Taigi pradėju lempos gamyba, jos PCB:

…..
Skaityti toliau…

Rodyk draugams

Atnaujintas skyrelis: Mini pjūklas “kreiza”

Taigi, pora įsigytų guolių:

Tęsiam planą, ir pasigaminkime “padą”, ant kurio viska ir pjaustysime, jį gaminau iš 2mm skardos, tačiau galimair iš plonesnės, bet ne plonesnės kaip 1mm:

…..

Skaityti toliau…

Rodyk draugams

Naujas skyrelis: Mini Pjūklas “kreiza”

Kadangi ne vien man, tenka kartais nupjaut nuo PCB koki 0,5mm, o su siaurapjukliu, “nažofke”, “lobdziku” pjaut uzima laiko, o tai pat dažniausiai nusipjauna ne visiskai taip kaip norėtusi.

Tai būtent dėl tokių priežasčių ir pradėjau gaminti šį “kreizioką”, visu pirma, viena iš pačių svarbiausių dalių pats pjūklas (deje, bet Lietuvoje neradau kur jų nusipirkti tai teko pirkti is ebay):

Problema iškilo tokia: kadangi disko skylės diametras 9,65mm, jam reikėjo ašies, tai nusprendžiau pasiimti 8mm skersmens ašelę ir diską ant jos uždėti ivorės pagalba, kurią teko gamintis, na o gaminausi iš stiklo tekstolito plokštės:

…..

Skaityti toliau…

Rodyk draugams

Pagaliau…

Štai pagaliau sukūriau antrąjį filmuką:

Na bent man pačiam jis gavosi be jokių kabliukų :D

Rodyk draugams

Bekuriant nauja filmuka….

Štai ką naudosiu naujajam savo filmuke, tiesa, gal jie nebus taip išdestyti, o gal komponentu bus daugiau, pasinaudosiu Viliaus patarimu, jog norint reklamuoti puslapį, kuriame info apie elektronika, tas turi atsispindėti ir pristatomąjame filmuke, taigi šiek nuotrauku, kuriant komponentus su cinema4d:

Tiesa ant kai kurių komponentų išsismulkinau labai smarkiai vienas to pavizdys-LED:

kadangi išsismulkinau net iki kristalo, kuris randasi ant katodo ir ji sujungiau “laidu” su anodu, na tas puikiai matosi paveikslelyje

Rodyk draugams