BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Negaliu ima pyktis!

Tai va piktis pradėjo mane ėsti vien kai pamačiau per tv3 paskutine instansija ar kodel? , na tiksliai laidos pavadinimo nezinau. Ir mano nuomuonė ta pati kaip ir daugumos aš prieš “Pyderus”, viskas akivaizdu, jog prieš mergaite buvo naudota prievarta ir ka cia aiskintis? valstybes institucijose šito nemato- arba ten visi tokie patys arba vienaip ar kitaip yra sukompromytuoti paklusti vienam ar kazkam, kad butu priimami sprendimai, nepalankus realiai tiesai. Sprendimas nelogiskas atiduoti vaika biologiniai motinai, kuri buvo Įtariama dalyvavus visam sitam mesle ! Tai pat dar vienas nelogiskas dalykas, tas, jog, kai mergaite buvo paimama is namu jega ji aiskiai reke, priesinosi, o jau kai ja veze tame ” busike” viskas lyg niekur nieko, aiskiai matyti jog mergaite “apsinesus”, tai isduoda keisti nesamoningi mergaites judesiai…. krc…

gerai vienas zurnalistas sake, jog reikia eiti protestuoti i gatves, beabejo eiciau, bet ka iseisiu kaime ant kelio ir kas is to, garantuoju as kaip ir visa daugumo kazko bijo, neduok dieve uz tokius pasisakymus prarasiu darba ir t.t. Nejaugi visi tokie jau ibauginti ar ka? Na net nezinau….. O del rinkimu, jei Venskiene eitu i seima, vat tikrai nepatingeciau nueiti ir prabalsuoti uz jos partija, nes jos tikslai aiskus. Ir paraginsiu savo blogo skaitytojus, nors ju kogero nedaug, NEBUKIT TYLUS, NES KAS JEI NE MES PATYS TURIME SUKURTI TEISINGA VALSTYBE!!!! Visokius iskrypelius ar su jais susijusius asmenis reikia salinti is visur, kur ju neturetu buti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ziauriai pikta……

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

 1. mAtomas:

  Eeei… Sauliau, gal ramiau?
  kažkaip netikėtai taip elektroniko bloge žiu irašas apie Garliavos mergaite.
  Na bet gerai jog išreiški nepasitikėjima nors taip… svarbu susidaryti tinkama nuomonę apie tai kas vyksta LT, nes nežinia ar kas pasikeis kai pats auginsi vaiką ir tokios (tetos-anstolės) vieną rytą teisingumo vykdyt. Žodžiu, kol žmonės nepasmerks tokios realybės, tol tos šiukšlės ir darys ką mano galintys daryti nebaudžiamai.

  Šios vaiko paėmimo raktas - geltonais kvadračiukais raudonas dekelis, kurio pagalba mergaitė buvo apsvaiginta. O ji atnešė kažkokia bobulė iš VAIKO TEISIŲ APSAUGOS ĮSTAIGOS. Būtų juokinga jei ne graudu! Yra video daug ir galima pamatyti kaip tas dekelis raudonam maišiuke yra nešiojamas ir po panaudojamo skubiai sulankstomas.

  Tai jei kas norėtu ištirti šį niuansą, iškart pamatytu, tačiau niekam to nereikia - nes žmonės privalo būti mulkinami.

  Man asmeniškai, ne tai kad gėda dėl tokiu darbuotojų veiksmų, o viduje kirba mintis jog jiems už tokius darbus privalo būti atlyginta. Ir tas atlyginimas - viešas pasmerkimas tautos akivaizdoje, pašalinimas iš darbo ir tegul teisiškai atsako už savo savo veiksmus (t.y. vykdytą tiesioginį smurtą prieš nepilnametį vaiką - bandymas cheminėmis medžiagomis paveikti jos psichiką).

  Vaizdai (kad suprasti apie kokį blogį kalbėjau):
  http://pico.lt/upload/files/2012-05/be92b2cd.jpg
  http://pico.lt/upload/files/2012-05/54170517.jpg
  http://pico.lt/upload/files/2012-05/08095c91.jpg

  Ir video iš kurio buvo panaudota medžiaga:
  http://www.ustream.tv/recorded/22639875

 2. jolanta:

  Man atrodo, kad mums šeriama tiesa yra tik tiesos dalis, todėl galim tik pasvarstyti - kas už to slepiasi iš tikrųjų. Gal labai labai dideli pinigai? Gal labai labai didelių pinigų turėtojų paslaptys ir ryšiai? Gal, pvz., tie ištvirkėliai turi ar žada imti kokius labai svarbius postus pas mus ar kitose valstybėse - kaip kitaip paaiškinti L.S. apsaugą ir veiksmus? Kai pagalvoji, kad čia tik viršūnėlės, kurios išplaukė į paviršių… lieka nesijaudinti ir gerai maitintis. :)

 3. ne nu… ar reik but visiskai bukaprociu arba is visu tyciojimasi? -Akivaizdziai tyciojimasi. O kodel visi pasiraso daryt sitas akivaizdzias nesamones? Bet kodel Stankunaite saugoma valstybes lesomis, logiskai galvojant valdiski pinigai yra kaip ir visu lietuvos pilieciu, teisingai? O is visu lietuvos pilieciu kas sutiko moketi uz jos apsauga? Kas kalba uz mus? Oi speju po siu ivykiu visi zmones “pasitikes” LT teisesauga tai jau tikrai, akivaizdzius irodymus praleidzia pro pirstus ir sugalvoja saviskes kazkokes nesamones. O kaip sprendziamos kitos pedofilijos bylos- nukentejusiu vaiku parodymais- o cia “nelimpa” usa “uzkniekcino” pagrindini itariamaji, na kad ji ir pripazintu jog kaltas, taciau Stankunaite isteisinta????? Daaa… vel nesamone, jei viskas vyko jos bute? tai ka usas dar ir isilauzelis buvo? gi greiciausiai kad ne… tai vel gi kaip ji gali buti isteisinta? Krc kas bagotas to teisybe, o is kur plaukia visi pinigai kas juos skiria, na as kaip lt pilietis nenoriu, kad mano mokesciu dalis padetu stankunaitei tai jau tikrai, jau geriau koks valdininkas juos pasisavintu, negu taip kaip dabar yra, na ka o jei as uzsimanysiu apsaugos? ja uz dyka gausiu- ne, turesiu ubagas samdytis uz gaunama minimuma. Na kas is to mergaite jau pas juos, o vaistu kokiu yra… tai jau ir po to nebenores pas teta grizti. O kazi patys teisejai kurie prieme siuos sprendimus patys vaiku turi? jei taip turbut greiciausiai jiems px ant ju… Ot gad juos sazines uzgrauztu (jos ten permazai, deja, kad kazka grauztu), arba geresnis efektas butu, jei juos minioje visi pirstais uzbadyu, bet kas is tu mano kalbu, nieko eilini karta, kas per meslas pas mus lietuvoj, kas is tos kovos del nepriklausomybes? Jei cia nepriklausomybes +, tai zeme yra plokscia… Vienu zodziu eiliniai zmones neturi jokio balso, jokios galios pries lt “TEISESAUGA”, kurioje prilinde visokiu tokiu….. na gal kokie valytojai ar siaip zemieciai aukstesniu pareigu ir neuzima…Graudu net ner ka pasakyti, vagys, iskrypeliai, bei visas kitas brudas- “jeee kaip smagu” kodel NIEKAS nesidomi stankunaites pajamomis? Negali buti, jog jos kone brangiausiui advokatui suaukojo zmones?

Rašyti komentarą