BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Atnaujintas skyrelis: Mini Pjūklas “Kreiza”

Visą korpusą nusprendžiau tiesiog išsilankstyti iš plonos skardos, ją lankščiau su replemis, spaustuvėliu, karpiau skardos karpymo žirklėmis, lankstymo darbai:

Bei pats galutinis…..

Skaityti toliau…

Rodyk draugams

Atnaujintas skyrelis: Mini pjūklas “Kreiza”

Vis dėl to,  nusprendžiau šiandien (2011-06-08) , igyvendinti planus kaip ką patobulinti, taigi patobulinimas nėra labai įspudingas, bet manau gana svarbus, pakeičiau varikliuko apsukų perdavimo skaičių, pjūklo ašiai, kadangi testuojant pritrūkau galios pjovime, o apsisukimų buvo kiek per daug. Taigi, anksčiau perdavimo skaičius buvo 4 : 1, o dabar 10 : 1 . Tai pat, pasistengiau, jog varikliukas būtų įmontuotas po pjovimo lenta, tam reikėjo pridėti dar vieną dantratį. Geriau pasižiūrėkite patys:

…..

Skaityti toliau…

Rodyk draugams

Atnaujintas skyrelis: Mini pjuklas “Kreiza”

Guolius prispaudžiau gana paprastai- išsikirpau is skardos pora juosteliu, jas atitinkamai sulankščiau, bei išgrežiau pora skylių tvirtinimui , o varžtus iš kitos pusės nuzulinau.

Na o su apsukų perdavimu teko kiek pavarkt iš pradžių norėjau variklį dėti taip, jog jis būtų po pjovimo padu, bet, tam būtų reikėje dar vieno dantračio su atskira…..

Skaityti toliau…

Rodyk draugams

Atnaujintas skyrelis: Mini pjūklas “kreiza”

Taigi, pora įsigytų guolių:

Tęsiam planą, ir pasigaminkime “padą”, ant kurio viska ir pjaustysime, jį gaminau iš 2mm skardos, tačiau galimair iš plonesnės, bet ne plonesnės kaip 1mm:

…..

Skaityti toliau…

Rodyk draugams

Keli varikliukai

Štai šiandien gavau kelis 12V žingsninius varikliukus

Taigi šie varikliukai paimti iš bmw automobiliu pečių 11 iš bmw7, o 4 (jau su kontroleriais) iš bmw3, visi motoriukai su reduktoriais, tai juos greiciausiai teks naudoti kokioms staklytems, ar šeip kokiems “robocop’ams” :D

Rodyk draugams