BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Atnaujintas skyrelis: Gręžimo staklės

Taigi štai kaip atrodo staklytės:

…..
Skaityti toliau…

Rodyk draugams

Kaip ir ankščiau….

Taigi tikiuosi jog šį įrašą pastebės koks darbdavys, kuriam reikalingas kvalifikuotas autoremontininkas( be patirties) arba nekvalifikuoto elektroniko, žinoma labiau norėtusi gaut darba elektronikos srityje, nes tada darbas = hobis = geri darbo rezultatai ir t.t. Na šiame puslapyje info apstu iš kurios galima sužinoti apie mano galimybes, tiesa su autoremontu nedaug, bet na daugiau ir but negali, tiesiog neturiu ką namuose remontuot, o užtat elektronikos igūdžiu demonstravimo pilnos pakampės, na bet abejoju ar koks darbdavys čia užeis ir netgi galėtu pasiūlyti darba, bet gal kada nors…. :D

Rodyk draugams

Anaujintas skyrlis: Gręžimo staklės:

Štai kelios foto:

Nepagalvokit, jog šis stovas bus visam laikui, ji pasidariau tik tam, kad ant jo galėčiau išmėginti staklytes.

…..

Skaityti toliau…

Rodyk draugams

Atnaujintas skyrelis Gręžimo staklės:

Ką gi, kaip pasižadėjau perdarau saviškes gręžimo staklytes i šiek tiek modernesnes, mažesnes, lengvesnias. Naujosiose staklytese jau yra on/off jungiklis, apsuku reguliavimas, sukimosi krypties keitimas, na jei netingesiu prigalvosiu dar kazko, taigi jau idiegtų nauju funkciju schema:

…..

Skaityti toliau…

Rodyk draugams

Naujas skyrelis: Herkonas

Herkonas yra jungiklis, reaguojantis į magnetinį lauką. Trumpai ir aiškiai :D Naudojamas signalizacijose elektroninėse spauzdinimo mašinėlėse bei daug kur kitur. Herkono kontaktai yra vakuume hermetiškame korpuse, todėl jį galima naudoti ten, kur didelė grėsmė užsiliepsnojimui ar sprogimui nuo kibirkšties, herkonas atrodo taip:

…..

Skaityti toliau…

Rodyk draugams

Atnaujintas skyrelis: Elektronikos komponentas tranzistorius

Mosfet tranzistoriai:

na jei jau pažystate bipoliarius (”paprastus”) tranzistorius tai susipažinkite su mosfetais. Kaip žinia “paprasti” tranzistoriai yra 2-jų tipų: npn ir pnp., taip ir mosfetai buna 2 tipų: n ir p tipo. Trumpai apie pati tranzistoriu: mosfetai galima sakyti daug ” geresni” nei bipoliarus tranzistoriai, todel, kad, tarkime bipoliarus tranzistoriumi bc548 tekanti srove gali buti didžiausia apie 100mA (0,1A) o tuo tarpu mosfetu srove gali siekti iki…..

Skaityti toliau…

Rodyk draugams

Atnaujintas skyrelis

Atnaujintas Signalizacija skyrelis:

Va šiandien (2011-03-06)jau daug maž pabaigiau tiek schemą tiek pačią programą. Dabar trumpai apie signalizacija: yra du mikrovaldikliai 1- masis valdymo blokui, 2-asis spynos bei duru valdymui. Na ka čia šnekėti geriau iš kart imetu schemą:

……
Skaityti toliau…

Rodyk draugams

Atnaujintas skyrelis

Atnaujintas Signalizacija skyrelis:

Štai vakar (2011-03-02) siek tiek pakoregavau kodo ivedimo programos dali (keypad’o), tiesa taipogi pavyzdys yra “griauciu” formoje, tam, kad ji galima butu naudoti ir kitiems projektams:

#include <avr/io.h>
#include<util/delay.h>

#define laiko_tarpas_klaviaturai _delay_ms(2)

#define mykreg DDRD //klaviaturos registras
#define mykio PORTD // myktuku input output registras

#define p_eile PIND&(1<<DDD0) // mygtuku pirma eile
#define a_eile PIND&(1<<DDD1) // mygtuku antra eile
#define t_eile PIND&(1<<DDD2) // mygtuku trecia eile
#define k_eile PIND&(1<<DDD3) // mygtuku ketvirta eile

int main(void)

{
mykreg = 0b1110000;
mykio = 0b0000;

unsigned char an = 0

…..

Skaityti toliau…

Rodyk draugams