BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Benzinio generatoriaus Honda remontas

Taigi teko šiek tiek pataisyti generatoriu, kadangi jo viena rozetė neveikė:

taigi, o gedimas yra gana “vaikiškas”- del blogo kontakto tarp kištuko ir lizdo nudegė vienas lizdo kontaktų. Na čia gaunas tas pats kaip ir su suvirinimo aparatu: laksto kibirkštis tarp kištuko ir lizdo kontaktų, taip viskas kaista, kol galiausiai nusilydo kokia plastmasė arba kaip šiuo atveju nudegė pats kontaktas:

Na o rozete pakeičiau iš kito generatoriaus, kuris jau seniokai buvo visiškai sugedęs:

Tiesa jis buvo dyzelinis, tik va neprisimenu kokios firmos tai ir padaryciau anti reklamą jam buvo gal 1 metukai kai sugedo nebepataisomai, o per tuos pacius darbo metus buvo vežamas į taisyklą kokius 4 kartus. Beje duosiu porą patarimų jei ką nors suprantate apie generatorius, tai geriau taisykite patys, nes nuvežę taisyti neva ” meistrams” tai jų visas remontas yra bako išvalymas ir visko nuplovimas- ne daugiau. Lygiai tas pats buvo su šiuo kurį aprašinėju, jis buvo nuvežtas remontui, kadangi saugiklis turedavo išjungti įtampos padavimą, jei viršijamą 15A, tai meistrai atrado kažką, kad generatorius yra visiškai “dasibaigęs” ir jo neįmanoma jau sutaisyti, tačiau jo gedimas buvo labai aiškus - susidėvėjęs daugkartinis saugiklis, pakeičiau jį ir viskas bėda išspresta, tiesa nors ir nebuvo labai sudėtinga.

Taigi, likusios nuotraukos iš remonto:

Na štai- Baigta!!! Na o šį skyrelį pridėjau prie auto remonto, kadangi mano manymu- čia labiau mechanika negu elektronika. Jei turite klausimų rašykite juos komentaruose.

Rodyk draugams

Komentarai (3)

  1. [...] Benzinio generatoriaus Honda remontas [...]

  2. Gediminas:

    geras taisimas

  3. Nors ir juokingas, bet vis tiek remontas. Na kaip pavyzdi paimkime, bet kuri servisa is esmes visur tik mazgu keitimas- ar gi ne? Na vienintelis remontas tai galbut honingavimas ir voztuvu pritrinimas- viskas.

Rašyti komentarą